| बैटरी क्षमता | 14AH रिचार्जेबल ली-आयन बैटरी |
|---|---|
| नामित वोल्टेज | 3.7V |
| मुख्य प्रकाश की शक्ति | 4.07W |
| प्रकाशमान | 530ल्यूम |
| चमक | 9000Lux - 20000Lux - 25000Lux |
| Features | USB charging, energy saving, long lifespan,lightweight,charging indicator |
|---|---|
| Working Temperature | -20°C to 50°C |
| Material | PC |
| Main Light Brightness | 10000 Lux |
| Main Light Illuminous | 143 Lum |
| प्रकाश व्यवस्था | 15000 लक्स-25000लक्स |
|---|---|
| मुख्य प्रकाश धारा | 800mA |
| लुमेन | 348 लुम |
| रेटेड वोल्टेज | 3.7 v |
| वज़न | 480 जी |
| प्रतिरूप संख्या | जीएल-टी666 |
|---|---|
| क्षमता | 7.8AH |
| समायोज्य दीपक धारक | 90° |
| प्रकाश स्रोत | नेतृत्व किया |
| संघात प्रतिरोध | 1 मीटर तक की गिरावट |
| Features | Silicon Button Cap With Good Touch |
|---|---|
| Model No | GLC-6 |
| Application | underground lighting,tunnel,coal mining |
| Waterproof Level | IP68 |
| Item Name | GLC-6 |
| प्रकाश स्रोत | 1 पीसी मुख्य प्रकाश और 2 पीसी सहायक रोशनी |
|---|---|
| बैटरी की क्षमता | 10.4Ah रिचार्जेबल लिथियम आयन बैटरी |
| रेटेड वोल्टेज | 3.7 v |
| मुख्य प्रकाश धारा | 450एमए - 800एमए |
| मुख्य प्रकाश शक्ति | 1.4W - 3W |
| Battery Capacity | 14Ah rechargeable li-ion battery |
|---|---|
| Rated Voltage | 3.7V |
| Power of main light | 4.07W |
| Illuminous | 530lum |
| Brightness | 9000lux - 20000lux - 25000lux |
| कार्य तापमान | -20 डिग्री सेल्सियस से 50 डिग्री सेल्सियस |
|---|---|
| सामग्री | पीसी |
| मुख्य प्रकाश चमक | 5000 लक्स |
| मुख्य ज्योति प्रकाशमय | 96 एलयूएम |
| मुख्य एलईडी जीवनकाल | 100000 घंटे |
| बैटरी चक्र | 1200 चक्र |
|---|---|
| मुख्य एलईडी अवधि | 14-16 घंटे |
| नामित वोल्टेज | 3.7V |
| वोल्टेज | एसी 100-240 वी |
| आईपी रेटिंग | IP68 |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |